Понеделник, 29 Август 2022 13:36
Димитър Механджийски/Лъчезар Стоименов и Ирена Мишонова/Десислава Николова спечелиха турнира по плажен волейбол във Варна
Снимка: организаторите

Приключи турнирът по плажен волейбол за мъже и жени във Варна, финален за Националната верига 2022 на БФВ.

При мъжете победители станаха Димитър Механджийски и Лъчезар Стоименов, наложили се на финала над Иваило Кирчев и Георги Вълов. При жените първи са Ирена Мишонова и Десислава Николова, които за трети пореден път играха своя финал срещу Ева Петрова и Дарина Киндова.

IMG-fe84cf106da5f999e5b6e76066df35e4-V

Отлично се представи и националната двойка до 18 години Елеонора Гичева - 15 годишна и Ивет Гавраилова - 17 годишна, които въпреки загубата на малкия финал от миналодишните шампионки Стефани Кьосева и Екатерина Александрова, дават основание за очакване на добро представяне на предстоящото Европейско първенство в Гърция.

thumbnail IMG-46f13c4d690f421b152d2e0e78715986-V

Турнирът премина при отлична организация, за което основна вина имат Община Варна и най-вече Евгени Петков - главен организатор, дългогодишен състезател по плажен волейбол и президент на ВК "Енерджи" - Варна.

IMG-54359849a74580bedb520e4a538dce9c-V